Pradžia

Skaityti daugiau...

 

Deganti žolė - ne vienintelis rūpestis ugniagesiams

alt

Nors pavasarinių orų sausasis periodas eina į pabaigą, pernykštės sausos žolės gaisrai dar nesibaigia. Yra žinoma, kad tokie gaisrai kyla dėl gyventojų neatsakingo elgesio, kuomet atliekant švarinimo darbus savo ūkiuose ar sodybose yra deginama sausa žolė.

Skaityti daugiau...

 

Kviečiame visiems pagerbti žuvusius pasieniečius ir išbandyti save!

alt

Šių metų gegužės 26 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pasieniečių mokykloje ir jos apylinkėse vyks VII-asis pagarbos žuvusiems pasieniečiams pėsčiųjų žygis „Pasieniečių keliais“.

Skaityti daugiau...

 

Akcija „Darom 2018“

alt

Balandžio 20 d. Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos Komandos II pamainos ugniagesiai gelbėtojai prisijungė prie akcijos „Darom 2018“. Taip yra siekiama tvarios bei švarios aplinkos kūrimo bei išsaugojimo.

Skaityti daugiau...

 

Prevencinis renginys Vyžuonų vaikų dienos centre

alt

Šių metų balandžio 11 d. Utenos APGV Utenos ugniagesių komandos 1-osios pamainos ugniagesiai gelbėtojai su Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnais vykdė prevencinį renginį Vyžuonų pagrindinėje mokykloje įsikūrusio Vyžuonų vaikų dienos centro moksleiviams.

Skaityti daugiau...

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Ar žinote, kad...
Pridegusio maisto negalima gesinti vandeniu. Ypač pavojingi įkaitę riebalai. Pasiekę tam tikrą temperatūrą (450 0 C), jie savaime užsidega. Jeigu taip atsitiko, reikia nedelsiant išjungti viryklę, užsukti dujų čiaupą ir slopinti liepsną. Ugnis užges, uždengus ją dangčiu, nedegiu audeklu ir išjungus degiklį. Dangtį galima nuimti tik tada, kai indas visiškai atvėsta. Gesinant liepsną vandeniu įvyks sprogimas!