Pradžia

Rubikių kaime liepsnose žuvo žmogus

alt
 

Sausio 7 d. 5.08 val. gautas pranešimas, kad Anykščių rajono Anykščių seniūnijos Rubikių kaimo Žvejų gatvėje dega gyvenamas namas.

Skaityti daugiau...

 

Kad Kalėdų šventiniai renginiai nevirstų tragedija

alt
 

Artėjant didžiosioms metų šventėms Utenos rajono savivaldybės kultūros, švietimo įstaigose, kitose masinio žmonių susitelkimo vietose vyks šventiniai Kalėdiniai renginiai. Todėl Utenos apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba ir Utenos rajono administracija šventinių renginių vedėjams ir organizatoriams primena, jog norint išvengti nelaimių renginių metu, būtina laikytis masiniams renginiams keliamų saugos reikalavimų.

Skaityti daugiau...

 

Drama prie Lukošiškės ežero

alt
Autoriaus nuotr.
Žmogų gelbėjęs ugniagesių gelbėtojų ekipažas (iš kairės): Sigitas Papšys, Rasa Aidukienė ir Aleksandras Ponomarenko

Belaukdamas žiemos ir pirmojo ledo, dažnas žvejys mėgėjas netveria kantrybe – kada pagaliau ežerai užšals. O pasirodžius pirmajam ledui, galvotrūkčiais lipa ant jo net negalvodamas, kad žvejybos aistra akimirksniu gali virsti nelaime.

Skaityti daugiau...

 

Linksmų ir saugių švenčių

alt

 


 

 

 

Gerumo niekada nebūna per daug...

alt
 

Šv. Kalėdos – susitelkimo, bendrumo, draugystės ir svarbiausia – gerumo šventė. Kalėdinis laikotarpis apgaubia mus jau nuo pirmųjų gruodžio mėnesio dienų. Ignalinos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai jau trečius metus iš eilės rengia akciją „Pasidalinkime gerumu”.

Skaityti daugiau...

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Ar žinote, kad...
Gaisras ~ tai nekontroliuojamas degimas. Jis labai greitas. Per 30 sekundžių gaisro židinys gali pradėti plėstis, uždegti šalia esančius degius daiktus ir tapti nekontroliuojamas. Per 10 minučių gaisras jau gali apimti visą namą.